Kerim Vakfı Facebook Sayfası Kerim Vakfı Twitter Sayfası Kerim Vakfı Twitter Sayfası Kerim Vakfı Twitter Sayfası

HABERLER

Geleneksel TÜRKKAD İstanbul - KERİM Vakfı İftarı

Kerim Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı ve TÜRKKAD İstanbul Şubesi'nin birlikte tertip ettiği iftar yemeğinde beraber olmak dileğiyle…

İslamofobiyi Tasavvufla Yeneceğiz

Kyoto Üniversitesi bünyesinde hizmet verecek olan Kenan Rifâî Tasavvuf Araştırmaları Merkezi Direktörü Prof.Dr. Yasushi Tonaga ile röportaj...

Kyoto Üniversitesi Ken'an Rifai Tasavvuf Araştırmaları Merkezi, Açılış Töreni - CANLI YAYIN

Kyoto Üniversitesi Ken'an Rifai Tasavvuf Araştırmaları Merkezi, Açılış Töreni 06 Mart Pazar günü Türkiye saati ile saat:09:00 'da 
http://kerimvakfi.org/pg/canli-yayin sayfasından CANLI yayınlanacaktır.

ÖZEL "DOST" İslâm'a Hizmet Ödülleri - CANLI YAYIN

31.10.2015
ÖZEL "DOST" İslâm'a Hizmet Ödülleri 25 Aralık Cuma akşamı http://kerimvakfi.org/pg/canli-yayin sayfasından CANLI yayınlanacaktır.

Emir Sultan Türbesi'nin Restorasyonu Tamamlandı

Restorasyonu tamamlanan Emir Sultan Türbesi açıldı.. Çok kısa sürede tamamlanan restorasyonda türbenin sanduka örtüleri dahil yenilendi.

''Rahmet Kapısı'' Ken'an Rifâî Uluslararası Sempozyumu

'Tasavvuf bir gün akademilerden öğretilecektir' diyen 20. yüzyılın son dönem Osmanlı mutasavvıflarından Kenan Rifâî ile ilgili Uluslararası bir sempozyum düzenlenmiştir.

'' Bir 20. yüzyıl münevveri Ken'an Rifâî '' Sempozyumu

30.04.2015
30.04.2015
Cenan Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı Ken’an Rifâî Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü tarafından " Bir 20. yüzyıl münevveri Ken’an Rifâî " ismiyle bir sempozyum düzenlendi.

''İslam ve Çin Medeniyeti'' Uluslararası Sempozyumu

02.04.2015
08.04.2015
Çin Pekin Üniversitesi İleri Beşeri Bilimler Enstitüsü, Kerim Vakfı ve Türk Kadınları Kültür Derneği İstanbul Şubesi ortak girişimi ile Pekin Üniversitesinde 2-8 Nisan tarihleri arasında...

11. "Dost" İslâm'a Hizmet Ödülleri Verildi.

03.01.2015
Hz. Muhammed’in (s.a.s) doğumu vesilesiyle her yıl düzenlenen “Dost” İslâm’a Hizmet Ödülleri gecesinin onbirincisi bu yıl "Hicret" başlığı altında 3 Ocak 2015 Cumartesi günü Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleştirildi.

Uluslararası Hz. Üftade Sempozyumu gerçekleştirildi.

18.04.2014
20.04.2014
TÜRKKAD İstanbul Şubesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa olarak düzenlenen uluslararası sempozyumda 3 gün boyunca Hz. Üftade, onun ilmi, eserleri ve talebeleri konuşuldu.
Bu site webXT Araçları tarafından tasarlanmıştır.
Copyright 2015 Kerim Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı