Kerim Vakfı Facebook Sayfası Kerim Vakfı Twitter Sayfası Kerim Vakfı Twitter Sayfası Kerim Vakfı Twitter Sayfası

KERİM EXCLUSIVE TRAVEL BAĞIŞLARI

Kerim Exclusive Educational & Cultural Travel programlarına katılımcılar için hazırlanmış kredi kartı ödeme formudur.

Kuruluş amacı doğrultusunda eğitim ve kültür alanlarında projeler geliştiren Kerim Vakfı Türk kültür ve sanat dallarının yurt içinde ve yurt dışında tanıtılması için değişik programlar sunmaktadır. Bu doğrultuda yepyeni eğitim/seyahat/gezi programları oluşturulmaktadır.  Bu yaratıcı ve dinamik programlar İstanbul’u gezerken sanat tarihi, medeniyetler tarihi, sanat, müzik, mimari alanlarında konularının uzmanı İstanbul’lulardan bilgilenme ayrıcalığı sunacaktır. İstanbul’un medeniyet katmanlarını birer birer açıklayan bilgilendirici seminerleri; ebru hat gibi geleneksel sanatları içeren ve hayatın içinden bir çok ilgi çekici konudaki atölye çalışmaları, sohbetleri, ve şehrin ezgisini, dokusunu, kokusunu yakalayabileceğiniz gezmeleri programlarımızı benzerlerinden ayıran özelliklerdir.  Çok boyutlu, kültür, sanat, din, maneviyat içeren bu programlar zaman ve mekanı aşan yolculuklardır. Dışardan bakanlar için İstanbul tarihi ve kültürel güzelliklerinin yanı sıra doğu ve batı kültürlerin çelişkisini sergileyebilir. Oysa başka bir gözlükle bakılırsa çokluğun içinde birlik ve ahenk ortaya çıkar. Bu gözle bir kez bakmaya başlayanın hayat görüşü değişir.   

Kerim Vakfı bünyesinde yeni bir oluşum ile bu amaca hizmet edecek olan Kerim Exclusive Educational & Cultural Travel program ve duyurularını http://facebook.com/kerimexclusivetravel veya http://instagram.com/kerimexclusivetravel sosyal medya sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

E-posta : kerimexclusive@kerimvakfi.org


Kredi Kartı
 yoluyla bağış yapmak için mail order formunu indirip, doldurup ve imzalayıp 0216 359 40 92 numaraya faxlamanız ya da kerimfinans@kerimvakfi.org e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir.

Bu site webXT Araçları tarafından tasarlanmıştır.
Copyright 2015 Kerim Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı